Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@eosmekatronik.com

Telefon Numaramız +90 544 339 1158

Suni Deri Firması için geliştirdiğimiz Veri Toplama Sistemi

Ana Sayfa » Duyurular » Suni Deri Firması için geliştirdiğimiz Veri Toplama Sistemi


Müşterimiz, suni deri üretimi yapan bir firmadır. Üretim takibi için geliştirdiğimiz veri toplama sistemi panomuz ve özel olarak hazırladığımız C# yazılımı sayesinde, müşterimizin makinasından anlık olarak makina hızı ve sensör bilgilerini okuyabiliyoruz.

Okunan bu verileri, SAP firmasının SQL Anywhere veritabanına istedikleri aralıklarla kaydediyoruz. Bu sayede, deri firması üretim bilgilerinin doğruluğunu tespit etmek için ilk adımı atmış oluyoruz.

Kaydedilen verileri aşağıda görebilirsiniz proje genişlemeye ve büyümeye hazırdır.


Sizde firmanızda veri toplama ve takibi yapmak için bize ulaşabilirsiniz.
Size özel çözümlerimiz ile yanınızda olacağız.
Bize ulaşmak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
  • AllenBradley brückner ram CSV Delta elektrik arıza elektronik tamir Endüstriyel makineler fabrika izleme FabrikaİzlemeSistemleri Kalite kontrol Makine güncellemesi makine izleme ModbusTCP_IP MSSQL MySQL Müşteri memnuniyeti OPCUA otomasyon arıza otomasyon pano arıza Paketleme makinası PLC PLM Impianti profibus arıza profibus servisi ram otomasyonu Revizyon Siemens siemens servis SQLAnywhere Tekirdağ Elektronik TextFormatı Trakya Otomasyon Veritabanları Yenileme hizmetleri Çerkezköy Çerkezköy Elektronik Çerkezköy Otomasyon Çorlu Arıza Çorlu Elektronik Çorlu Endüstriyel Çorlu Makina Yazılım Çorlu mekatronik Çorlu Otomasyon Çorlu Pano imalatı Çorlu yazılım