Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@eosmekatronik.com

Telefon Numaramız +90 544 339 1158

Otomasyon Hizmetleri

Ana Sayfa » Hizmetler » Otomasyon Hizmetleri

Eos Mekatronik olarak her türlü otomasyon ve revizyon çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Akıllı Otomasyon Çözümleriyle İşinizin Kontrolünü Ele Alın

İşletmenizin verimliliğini ve rekabetçiliğini artırmak için endüstriyel otomasyon alanında güçlü partneriniz olarak hizmet veriyoruz.

Projelendirme: İhtiyaçlarınızı anlayarak özelleştirilmiş otomasyon çözümleri tasarlıyoruz. İş süreçlerinizi optimize etmek için detaylı bir projelendirme yapıyoruz.

Elektrik Proje Hazırlanması: Elektrik projesi hazırlanır ve detaylandırıp sistem gereksinimleri belirlenir.

Pano İmalatı: Hazırlanan Elektrik projesi ile kaliteli malzeme ve işçilik ile pano imalatını gerçekleştiriyoruz.

Devreye Alım: Tamamlanan sistemler elektriksel olarak devreye alınır ve hazırlanan PLC, HMI veya SCADA kontrol programları ile sistem çalışır halde teslim edilir.

Tecrübeli ekibimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla otomasyon süreçlerinizi en üst düzeyde optimize ediyoruz. İşletmenizi daha akıllı ve verimli hale getirmek için bizimle iletişime geçin.


  • AllenBradley brückner ram CSV Delta elektrik arıza elektronik tamir Endüstriyel makineler fabrika izleme FabrikaİzlemeSistemleri Kalite kontrol Makine güncellemesi makine izleme ModbusTCP_IP MSSQL MySQL Müşteri memnuniyeti OPCUA otomasyon arıza otomasyon pano arıza Paketleme makinası PLC PLM Impianti profibus arıza profibus servisi ram otomasyonu Revizyon Siemens siemens servis SQLAnywhere Tekirdağ Elektronik TextFormatı Trakya Otomasyon Veritabanları Yenileme hizmetleri Çerkezköy Çerkezköy Elektronik Çerkezköy Otomasyon Çorlu Arıza Çorlu Elektronik Çorlu Endüstriyel Çorlu Makina Yazılım Çorlu mekatronik Çorlu Otomasyon Çorlu Pano imalatı Çorlu yazılım